» © Мар'ян Коцан » 11 вересня 2010 року

Консультація

Запитайте адвоката

Розділи консультації:

Загальні питання
Страхування та відшкодування збитків
Трудове право

Увага!
Даний розділ призначений для коротких 
консультацій типа "питання-відповідь". 
Введені запитання не з'являються на сторінці автоматично, 
а тільки після опрацювання.
Щоб побачити відповідь "клікніть" на запитання.

Загальні питання

Доброго дня ! в мене таке питання, я зняв квартиру через ріелтора, заплатив йому 80% від ціни щомісячної плати, але вже ввечері я дізнався що квартира мені більше не потрібна ! з власником домовився і той повернув гроші, чи маю я право попросити у ріелтора повернути гроші ?

Добрий день.Ситуація наступна: мій чоловік має сина від жінки, з якою не був офіційно одружений.Сину зараз 14 років, до 7 років він був запмсаний на свою матір, а потім мій чоловік зробив документ усиновлення, якого він навіть не має на руках.Жінка, з якою проживав мій чоловік до нашого шлюбу, постійно вимагає гроші на сина, при тому офіційно подавати на виплату аліментів не хоче. Як можна вирішити це питання так, щоб цей безлад закінчився.Чи можу я подати позов до суду на цю жінку за незаконне стягнення коштів?

Якщо потрапили в ДТП але машина оформлена на померлого... Що зробити щоб нам відшкодували..

Я домовилася про оренду квартири,скинула на картку банку кошти а коли прийшов час зустрічі то ніхто не приїхав,телефон не піднімає. Чи можуть мені допомогти в поліції?

Кому належать кошти, отримані від продажу автомобіля за генеральною повіреністю? І якщо власник автомобіля не отримав цих коштів як він може довести, що до продажу автомобіля особою, якій видана така довіреність, він не причетний.

Доброго дня.Проконсультуйте,будь ласка:до нотаріуса з заявою про вступ у спадщину я звернулася не порушуючи 6місячного терміну.Проте після звернення вже пройшло більше 6 місяців,а я ніяк не доїду до нотаріуса/це 300км/.Це порушення,якщо так,як діяти далі.В спадщину вступила за заповітом,більше претендентів не має.Буду дуже вдячна за роз\'яснення.

Скільки коштує написати заяву до прокуратури на особу, яка винна гроші?

Добрий день. Склалася така ситуація, я потрапив у ДТП, ми вирішили що розберемося без поліції, винуватець ДТП признав свою вину, і казав що буде оплачувати ремонт ( моральний ущерб я не вимагав). Пройшов тиждень, і винуватель ДТП каже що він мені ліпше дасть 200$ і + всі запчастини які треба, хай я лажу собі сам машину, (бо ми поїхали були до його майстра, а він тепер відмовляється), а мене це не влаштовує, бо сам ремонт буде коштувати 300$, і + треба перекрашувати машину, це ще +200-300$, питання таке, чи можу я тепер звернутися в поліцію, з проханням відшкодувати мені завдану шкоду, або щоб він мені дав гроші за мою машину (700$) і + моральний ущерб?

Доброго дня!Моєму синові юули нанесені тілесні ужкодження,вибитий зуб,тріснула барабанна перетинка.Ми зняли побої,лікар зкерував його в лікарню.Мій син повнолітній і після дзвінка з поліції відмовився від подачі заяви,але ввечері йому стало гірше,ми звернулись до лікаря і сина поклали в лікарню.Чи можемо ми написати заяву в поліцію про тілесні ушкодження?Дякую

Знайомий взявся віднести відремонтувати телефон(iphone 6s) до сервісного центру, взяв гроші в сумі 3000грн., але ремонт провів сам без допомоги сервісного центру, та наніс ще більшої шкоди телефону ніж було. Зараз не хоче віддавати гроші,чи можу я подати до суду чи до поліції заяву та на яку статтю я можу зсилатись?

Договiр позики 60тыс$.Нотарiально не завiрений. Грошi не виплачують. Можу паралельно з розовом до суду написать заяву про шахрайство в полiцiю?? Чи допоможе?

Підкажіть які наслідки незяви(відповідача) до суду без поважної причини у справі про аліменти?

доброго дня підскажіть будь-ласка я подала заяву на алімнти після першого засідання я подала заяву на відмову від поданої задачі чи можу я подати слідуючу заяву на подання аліментів

в який термін розглядаеться заява про відвід судді.ЗАЯВУ подано до відкриття провадження.справа згідно кас.

Доброго дня! Я подала на розлучення з чоловіком, мені і чоловіеу прийшла повістка в суд, але на даний час я перебуваю за кордоном, що мені робити, щоб нас розлучили без моєї присутності?

2008р. мною продано автомобіль за 10 тисяч доларів по генеральному дорученню Громадянину 1 (строк дії доручення до 2013р.). До лютого 2015 року ніхто не шукав, продовження довіреності чи оформлення договору не вимагав. 3 лютого 2015р. в мережі \"однокласники\" мені написав громадянин 2, цитую : \"Купив авто,потрібна ваша довіреність,для можливості виїду за кордон для продажу сало\" 6 лютого 2015р. громадянин 2 приїхав до мене на \"моєму\" авто з тех.паспортом, дала йому доручення але без права перепродажу. 25 лютого 2015р. мені в мережі \"одноласники\" написав громадянин 1, щоб закінчилась довіреність. наступного для,мені зателефнував громадянин 1, з розмови по телефону я дізнаюсь що громадянин 1 віддав своє авто разом з техпаспортом на ремонт громадяну 2, за ремонт останній мав здійснит 2-3поїздки в Росію. черерез деякий час громадянин 1 двонить мені,об я відклкала довіреність, я запропонувала їм разом приїхати до мене, щоб вирішити кому зробити купівлю-продаж, але так ніхто і не приїхав. через деякий час до мене зателефонував громадянин 1, та сказав, що громадянин 2 ник разом із авто, та подла пропозцію щоб через суд я изнала прово власності на авто за громадянином 1, я погодлась. і ось мені прийшла позовна заява,в якій я відповідач, з вимогою до мене повернути безпідставно набуте майно. ціна позову 325 325,00 грн.

Чи може позивач знайомитись зі справою під час засідання та напередодні. Наприклад, прослуховувати записи попередніх засідань?

Що робити коли з суду прийшла повістка де я в ролі позивача,але я не подавала ніяких документів до суду

Доброго дня. Знайомий попросив позичити кошти і перерахувати на картку його друга, пообіцявши, що поверне. Розписки немає. Чи можу я в суді очікувати на повернення коштів?

Не виплачують франшизу, що робити

машина арештована виконавчою службою, що робити, коли борг сплачений 6 місяців потому

Колишній побив спільного сина..чи потрібен мені адвокат на суді?

Добрий вечір . В мене померла моя Мама у вересні ( залищився сиротою ) і я ще не подав документи на право власності ( пройшло більше пів року ) чи мене будуть якісь складнощі переоформити квартиру на себе ?

доброго дня підскажіть будь ласка склалась така ситуація,моя мама була замідня чоловік помер але в шлюбі все переписав на маму,були суди з дітьми відчима але пішли на мирову ми віддали будинок,а вони нам машину!_наш адвокат взяв гроші з нас і зних він нас підставив а тепер погрожує мамі що відсудить пів машини чи має він право(документи на машину на мамі)???

Мені 17 років. Чи має моя мама право забрати мене додому проти моеї волі якщо я розрисана зі своїм хлопцем?

Мені було нанесено тілесні ушкодження, а саме (перелом нижньої щелепи), оскільки особа мені відома одразу в поліцію не повідомив а після звернення до лікарів мені одразу зробили шинування щелеп тобто розмовляти по даний час не можу оскільки знаходжуся на лікуванні яке буде тривати біля 30 днів, чи не пізно після закінчення лікування звертатись в поліцію і які шанси притягнути винного до відповідальності якщо є тільки один свідок події і медичний висновок? Дякую.

Доброго вечора. Скажіть будьласка чи може чоловік виїхати за кордон коли йде процес розірвання шлюбу. Два засідання було чоловік незявився на засідання без поважної причини.

після розлучення авто оформив на колишню дружину себе вписав в техпаспорт правом керування яке право я маю щоб авто залишилось моїм

Вбивство не в тверезому стані з метою необхідної оборони, яке несе за собою покарання, підкажіть, будь ласка

Добрий вечір, повірений за власні кошти придбав будівельні матеріали за договором доручення і за довіреність. Довіритель не хоче відшкодовувати їх вартість, посилаючись на те, що матеріали придбано за завищеними цінами. Що робити?

Доброго дня!З чоловіком проживали цивільним шлюбом,він їздив на моїй машині за дорученням,машина куплена за мої кошти,зараз не хоче її віддавати,забрав на неї всі документи,що робити в такій ситуації?

доброго дня я позичила гроші розписка є але не завірена чи можу я подавати в суд заяву

Маю валютний кредит в укрсиббанку на купівлю житла . Платити всю суму на сьогоднішній день не в змозі. Якщо я проплачує не повну суму обов\'язкового щомісячного платежу що буде робити банк?

Якщо кредиту було 5 тис. Протягом року чи там 1.5 набігли відсотки і кредиту стало приблизно 7 тис. І банк передав цю справу реєлтору, мимо що я не знала про це і не дістала жодного листа, сума ця виросла до 30 тис. Тепер вони хочуть щоб я їм вплатила 15тис. А решту розпишуть на щомісячні сплати, я була за кордоном весь цей час і приїхала щоб спдатити 5 тис. З відсотками, а тут дізнаюся що я в такій ситуації, що мені робити, якщо я про це просто не знала, а раніше приїхати не могла? Поможіть прошу

Чі може адвокат мати родинні звязки із відповідачем

Після суду пройшло 1.5 року,подали на апеляцію.я,свідок,знову викликають свідчити.чи можуия відмовитися від дачі свідчень,так як я вже всього не памятаю?

чи має право потерпілий який був в алкогольному спянінні написати заяву ?

Добрий день. В кредитному договорі працівник банку зробив помилку записавши назву вулиці як Руднікову а в паспорті вулиця вказана як Джерельна . Якими юридичні можуть бути юридичні наслідки як для банку так і для для того хто брав кредит. Яка юридична сила такого договору.

добрий вечір,підскажіть будь-ласка чи повинен по закону відповідач(нами було скоєно дтп оплачувати потерпілому його адвоката в суді?

Доброго дня, мною з банківською установою 04.09.15 підписано договір про надання мені кредиту,страховий платіж мною заплачено.Але на даний час кредитну суму мені не надано що робити

Доброго вечора! Підскажіть: фізична особа завдала легких тілесних ушкоджень. Потерпіла особа маючи родичів у медичних закладах зробили довідки майже про каліцтво. В судовому порядку призначили відшкодування шкоди -штраф. Хоча особа визнала вину частково. Пройшло більше ніж пів року. Штраф не сплачувався. Потерпіла особа вчинила самогубство, батьки можуть стягнути кошти з тієї який призначено штраф? Потерпілий не мав своєї сімї та проживав окремо від батьків

на автомобіль наклали арешт через борги попереднього власника,він вмене по дорученю,і є розписка.. чи реально доказати шо автомобіль моде бути моєю власністю і т.д?

Чи маю право подати заяву по факту побитя якщо минув мисяц?

Протягом якого часу повинна бути розглянута заява міліцією про крадіжку?

Доброго вечора? Якщо заповіт складений на 3 осіб, з яких ніхто не прийняв спадщину, то чи варто їх ставити відповідачами?

на моїй машині було зкоєно не велику крадіжку, але без моєї участі. Що робити?

чи може пройти суд за не уплату кредита без вiдповiдача

доброго дня.маю квитанцію про перерахування грошей на рахунок людини яка була десятником у МММ-2011.чи можу написати заяву в суд чи міліцію про повернення грошей ?якщо можна прошу зразок позовної заяви.

Доброго дня.У мене 17.10.2015 закінчується договір з банк,але сума вся не оплачена.Чи може банк накласти штраф у сумі 10000 грн?

Добрий вечір. Мені зі суду прислали повістку ухвалу суду про провадження та копії документів звичайним листом оскільки ніякої кореспонденції я не очікува в поштову скриньку я не дивилася строки суду пропустила чи правильно що суд надіслав документи звичайним листом

чи варто йти до суду коли повістка була вручена з порушенням закону

Доброго дня. скажіть будь ласка куди звертатися, зупинили ДАІ, сказали що є підозра на те що водій випивший, водій відмовився проходити тест на вміст алкоголю на місці, поїхали в лікарню, де дали висновок що перебуває в стані алкогольного спяніння, хоча був впевнений що не перебуває в такому, змусили підписати протокол. через 3 години пройшов повторно тест на спяніння вже в іншому медичному закладі, лікарі дали висновок тверезий. що робити, куди звертатися щоб анулювати протокол?

Доброго дня! Я хотів запитати у вас, чи можу я в судовому порядку відсудити в гр. М кошти які позичив під розписку в 2013 році. Дана громадянка відповідає на телефон рідко , зустрічі уникає. І хотів запитати, якщо вона змінила Прізвище, а в розписці її старе прізвище? Що тоді робити?

в каких случаях я могу вернуть задаток

Надано в борг кошти в розмірі 20000гривень без написання розписки. Позичальник відмовляється їх повертати. Як Ви вважаєте, - чи реально їх повернути в судовому порядку, якщо з доказів є тільки свідчення свідка?

Доброго вечора!Скажіть будь-ласка якщо я купила хату,заплатила усі кошти,пройшло трохи часу,а власник хоче повернути назад і погрожує,що можна зробити??

В який термін відповідачь по справі в суді повинен відшкодувати судові витрати?

А ще підскажіть, в якій нормативній базі,прописано про розгляд справи спочатку. І що дії суду правомірні)Дуже дякую

очу запитати, якщо кримінальну справу розглядав один суд, в якому було змінено обвинувачення, потім справу направили в інший суд (за підсудістю), і новий суд висуває обвинувачення, старе обвинувачення. Чи має право суд ( чи прокурор) висувати \"старе\"обвинувачення, якщо в попередньому суді його було змінено,за відсутності доказової бази

Здравствуйте,как я могу продать квартиру,собственником являюсь только я,если в квартире прописаны две совершеннолетних дочери.Они не соглашаются выписываться

як захистити себе в суді від присвоєння штрафу ДАІ за алкогольне сп\"яніння-якщо я був цілком тверезий і мене не перевіряли на алк. тест і не було свідків?

Якщо особа подала позов у цивільній справ а по цій справі винесене рішення цього ж суду тільки на декілька років раніше. згідно яких норм цпку суд повинен відмовити позивачці у задоволенні її позову??? Дякую

Доброго дня! Я-позивач у справі про повернення завдатку за квартиру. Вже було одне засідання. Чи можете допомогти? Галицький суд.

Чи може банк забрати в мене будинок який стоіть на мені я дружина а чоловік мій взяв кредит і зовсім не сплачуе приходять листи по місцю прописки але ми там не проживаемо листи він не бере на суди не ходить

Яку виплату може присудити суд непрацюючому водию за розбиту машину в нетверезому стани

Доброго дня,я власник автомобіля,свого колишнього зятя вписала в техпаспорт з правом водіння.В усній домовленості я продала йому автомобіль в кредит на два роки.Пройшло вже 3 роки,він сплатив 1/3 вартості,більше не платить,на контакт не виходить,автомобіль не повертає.Яким чином я можу повернути гроші або автомобіль?

Здравствуйте! У меня был кредит, который я со временем перестала выплачивать. Есть решение суда, половину суммы заплатил поручитель, половину суммы выплачиваю я каждый месяц по 20% от зарплаты. Сейчас мне звонят из банка и говорят, что мой долг вырос, не смотря на мои выплаты. Могут ли они взыскивать мой долг с имущества моей мамы и бабушки, у которой я прописана. Спасибо.

Чи можна подати на чоловіка до суду, що він не дає мені з дитиною грошей на прожиття?

чи можна написати заяву на моральне відшкодування при пограбуванні магазину коли продавцю був приставлений ніж

помер батько а в будинку приписаний брат не на призвещи батька чи буде вин претендувати на будинок?

Доброго вечора! СК винуватця ДТП сплатила на рахунок ауді центру 35 тисяч гривень, хоча ремонт бампера і заміна фари відповідно до рахунку фактури Становить 90 тисяч. Ремонт проведено ще не було. Чи достатньо для того щоб звернутися до суду рахунку фактури чи потрібно замовити незалежну автотоварознавчу експертизу? Оскільки ліміт страхової виплати 50 тисяч то планую зі СК просити стягнути ще 15 тисяч, а з винуватця ДТП різницю. Скажіть будь ласка чи в правильному напрямку я рухаюся? Можливо, якісь ще докази необхідні? Заздалегідь вдячна, Тетяна

Доброго дня .Чи може суд закрити справу якщо потерпілий родич написав заяву що ніяких притензій до винуватця немає по ч 1 ст 185 .

я з чоловіком і трьома малесенькими дітьми зареєстрована і проживаю уже 7 років у будинку чоловікового батька та він нас виганяє на вулицю чи можемо ми претендувати на частину майна?

мене обманули шахраї в інтеернеті що робити

Добрий день Марян Васильович підкажіть будь-ласка якупила хату у 2000році дали завдаток хазяйці але уже пройшло 15років іприйшла хазяйчина дочка щоб вигнати мене з хати щей малолітніми дітьми підскажі що робити у цій ситуації

Доброго вечора. Проживала з дівчатами на квартирі. В одної пропали золоті кольца(з їй слів) звинувачують мене. Прицьому міліцію не викликали І заяви не писали пройшло вже два місяці. Мені псоють на роботі репутацію і погрожують.Як мені захиститись?

доброго дня. на мені стохть автомобіль моєї тітки і вона хоче щоб я переписав його на неї, але я зробив ремонт в її хаті і хочу щоб вона повернула кошти, бо питання підійшло до мого виселення звідти. вона погрожує мені поліцією за ту машину. чи грозить мені щось за те.бо я переживаю

Мого чоловіка побили(не сильно)я єдиний свідок.чи маю право не свідчити взагалі ні в чию користь.

Доброго дня! Чи можу я попрохати суд,відкласти слухааня на 2-3 тижнів у зв\"язку з пошуком адвоката для вивчення матеріалу справи?

Я був пасажиром в мікроавтобусі потрапили в дтп,шофера визнали порушником він загинув власник авто син шофера,знаходився теж в авто степень травм в мене тяжкі пошкодженя,пройшло 90днів після дтп справу закрили.Питання страхова виплатить страховку як третій особі і коли повині відповісти,я думаю все повісять на власника топто на сина.

Сестра хоче розлучитись. Сама виховує 3 дитину. Чоловік не допомагає. Чи можливо судові витрати покласти на відповідача?

Підскажіть я є власником будинку і двору він є приватизований в моєму дворі є криниця яку ще робив мій дід вона також є моєю власністю я вирішила провести воду в хату від криниці і мені прийшлося її закрити і люди начали збиратися і вимагати щоб я її відкрила бо вони допомагали її діду строїти і я немала права без їхнього дозволу закривати воду хоча в них в кожного є вода вони вимагають щоб я сплатила їм за те що вони давали діду моєму гроші на круги що мені робити

у мене був автомобіль їздив я по дорученню,його забрало даї за якоби долги господаря.можу лі я її вернуть єслі в тех паспорті вказано Договір дарування?

Составили договор страховки автоммобиля.прописали контретную сумму,получил все документы на руки,через две недели звонят надо еще доплатить,за страховку, ессли откажетесь повиснет на вас как долг.

У 2008 році купила автомобіль за генеральною довіренностю.Тепер 2014 році автомобіль арештовали за борги власника.Власник у розшуку. Що робити?

Доброго дня!Підкажіть ,будь ласка,чи правильно буде подати заяву до прокуратури на підприємця -фізособу, за статтею шахрайство.З ним був заключений договір на виготовлення меблів, оплату було здійснено в момент заключення договору і про надходження коштів прописано у самому договорі.Кошти отримала його менеджер. На сьогодні точка в меблевому супермаркеті зактита,телефони не відповідають.Допоможіть будь ласка, бо коштів на суд уже немає, в нас багатодітна сім\"я.

Скажіть будь ласка чи можливо позиватися до суду з позовною заявою до фірми якщо страхова компанія виплатила меншу половину коштів....(дтп оцінюючий акт комісара 32000 грн. а страхова дає 10000грн. )

Доброго дня! Чи реально повернути завдаток в розмірі більше 2000 грн. З моменту надання завдатку пройшов місяць. Договори та документи ніякі не складалися. В салоні сказали, що пройшло надто багато часу і повернути його вони не можуть.

позбавлення батьківських прав чоловіка

взяв машину по генеральному дорученнні, чи можуть конфіскувати авто якщо власник візьме кредит і не виплатить його

Доброго дня. Чи може чоловiк виихати за кордон, якщо жiнка подала на алiменти, якщо суду ще не було?

Доброго дня, Мар’ян Васильович! Підкажіть, будь ласка, як діяти у наступній ситуації. У власності мого батька є квартира, під заставу якої він взяв кредит. На даний момент у цій квартирі проживаю я, мій чоловік і донька, і ми сплачуємо усі зобов’язання по кредиту. Ми (за домовленістю з батьком) хочемо переоформити цю квартиру на мене шляхом дарчої угоди, відповідно, і кредит, але банк відмовив нам у заміні сторони кредитного договору (точніше, у такому випадку банк вимагає переведення кредиту у гривну, що нам не вигідно). Підкажіть, будь ласка, чи є можливість оформлення так званої «генеральної довіреності на квартиру» і чи зможу я після виплати кредиту сама здійснити переоформлення квартири на себе? Чи можуть у такому випадку інші члени родини (мати, брат) претендувати на частину цієї квартири? Дякую! З повагою, Ірина

Скажіть будьласска як складається заперечення проти позову провідшкодування збитків?

На протязі якого часу можна подавати заяву про нанесення тілесних ушкоджень

Доброго дня!У мене виникла банальна проблема з банком!Два місяці тому мені перестали платити зарплату і я не змогла виплачувати 556 грн. щомісячного платежу в банк.Але я не відмовляюсь його платити,тобто зразу після отримання зарплати я все оплачу.Але почались погрози в телефонному режимі, що мене визовуть до міліції.Та у письмовому,що мені припишуть ст.190,ст.192 та ст.222 КК України!Як мені будь!?Дякую

1. Чи може представляти мої інтереси в суді у господарському спорі (стягнення заборгованості за договором) юрист без повної вищої освіти (навчається на останньому курсі юридичного факультету). Іншими словами: \"ХТО є фахівцем у галузі права\"??, якщо коментовані ст.ст.12, 56 ЦПК чітко не дають відповіді що необхідно, щоб особу віднести до \"фахівця у галузі права\"? Чи він може бути просто представником за ст. 40 ЦПК? 2. Яким чином оформляти відносини-в порядку п. 6 ст. 42 ЦПК Фізична особа може надати повноваження представникові за усною заявою, яка заноситься до журналу судового засідання. Чи обовязково довіреність? Чи повинна вона бути НОТАРІАЛЬНО посвідчена?

Чоловік подав на розлучення, повістка прийшла, але час пройшов той що був вказаний поштарка не принесла вчасно, скажіть чи може чоловік вигнати мене з будинку,якщо будинок оформлений на нього дарственно?

Після розлучення в мене залишилось двоє дітей на які я сплачую аліменти, в виконавчому листі було вказано утримувати 1\\3 але не менше 30 % прожиткового мінімуму, в бухгалтерії утримували 1\\3 і получається помилково не доутримували аліменти до прожиткового мінімуму адже зарплата в мене не висока, тепер виконавча служба нарахувала мені борг в сумі 7 тисяч грн. В мене на даний час друга сім\"я дружина в дикретній відпустці з дитиною сім\"я як малозабезпечена,зарплата не висока і я не знаю, що тепер робити і як поступити,адже коштів таких в мене немає,прошу порадьте мені щось. З шаною і повагою до Вас .Щиро вдячний. Олег,

шановний мар\"ян васильовичдопоможіть вияснити таке питання я проживавз сім\"єю у квартирі в якій на моє і\"мя приватизовано житлову площу,мене було виписано з квартири .Чи маю я право на свою житлову площу після виписки Дякую

Знайомому дав в користування кредитне авто на усному договорі, що він буде оплачувати кредит. На даний час(більше року) він не виплачує кредит, повертати машину відмовляється. Чи можна заявити в міліцію про шахрайство, і які потрібно документи.

З мене були відраховані аліменти за останні два місяці поки проходили суди. Я зможу їх повернути чи ні ?

Добрий вечір. В мене досить банальне запитання, але хочеться професіпнальної поради. Два роки тому я розлучилась з чоловіком, від шлюбу у нас є спільна донька. На сьогоднішній день дівчинці вже 9 років. На виплату аліментів не заявляла, сподівалась на порядність хоча б його батьків. Нажаль...все як завжди...за два роки -ні копійки! Підскажіть , чи можу я зараз подати на виплату аліментів? Якщо так, то як?

як написати заяву про примирення сторін

Доброго вечора.23.09.2012р.сталося ДТП,жінку на велосипеді збив автомобіль(швидкість 98 км/год)в жилому секторі м.Вінниця.Водій був нетверезий.Згідно рішення суду від 13.12.2012.Обвинуваченому присуджено компенсування морал.і матер.збитків в сумі 50 тис.грн.та 2 роки умовно.Потерпілі(діти загиблої) подали апеляцію,згідно встановлених строків.Уже було три виклики на слухання і кожен раз слухання переноситься.Підскажіть будь ласка скільки раз може переноситись слухання.І яку міру покараггя повинен нести обвинувачений.

Шановний Мар\'ян Васильовичу підскажіть будласка мені чи можу я в суді подати в усній формі заперечення на заперечення магазину на мою позивну заяву.

в 2010 році у нас народилась дочка. Для мене це 2 дитина, для чоловіка - третя. Він і подав заяву на виплату допомоги при народженні. Йому відмовили, він подав до суду про неправомірність відмови. Відповідачі, як могли, тягнули із розглядом, через що минув рік, після чого суд позов не задовольнив, апеляція теж. Тепер дитині майже 3 роки, від мене заяву не приймають, оскільки не вклалася в річний термін з моменту народження. Скажіть, яким позовом можна подовжити термін подання заяви на допомогу при народженні, та подовжити термін дії витяга з РАГСу (хоч на ньому цей термін дії і не зазначено)?

у мене старий деревяний будинок.два роки я не сплачую страхівки,так як дізналася що за старі будинки не виплачують відшкодувань.але з страхового агенства дзвонять і погрожують ,що знімуть будинок з державного реєстру

якщо людина що сплачує аліменти по причины тимчасовоъ втрати роботи визнаэ що готова сплачувати яке може бути рышення суду?

Що робити якщо Господарський суд направив наказ про стягнення заборгованості не стягувачу, а боржнику. Як тепер отримати цей наказ?

позов до суду з неправомірного штрафу

10 січня 2013 року, о 15.30 год., сталося ДТП за участю автомобіля Деу Ланос та автомобіля ВАЗ-2107 . Винуватець на момент скоєння ДТП мав страховий поліс обов’язкового страхування цивільної-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, в якому вказано розмір франшизи 950 гривень. 25.02.2013 р. постановою суду водія а/м ВАЗ-2107 визнано винним в повній мірі (ХОЧА за надання завідомо неправдивих даних винуватець не поніс покарань). На данний момент страхова компанія ухиляється від сплати збитків, хоча визнає настання страхового випадку та здійснила калькуляцію матеріального відшкодування збитків з чим мене ознайомила, але завірену чи підписану страховою компаніею копію калькуляції мені не дає. Винуватець категорично відмовляється добровільно виплачувати франшизу. Що зробити щоб мені відшкодували франшизу? До кого звертатись?

як повернути завдаток

Перебуваючи у браці ми з чоловіком придбали автомобіль. Після розлучення чоловік даний автомобіль продав своєму батькові. Зараз я хочу стягнути з чоловіка половину вартості даного автомобіля. Який позов мені необхідно подати до суду і які документи (довідки з ДАЇ тощо) необхідні для цього? Дякую

Справа в апеляційному суді знаходться з 14.06.2011р, до розгляду ще не призначена. Яким чином заставити суд розглянути дану справу? Дякую

справи о дтп вирішуються адмін судом чи як? і чи потрібно бути присутнім на засідані цього суду , коли я получаюсь як потерпілий.

Були віддані гроші під проценти, оформлено розпискою з паспортними даними,хочу повернути гроші, так як перестали платити відсотки, як це зробити. Дякую

1.Добрий день! Я оформила довіреність на адвоката (представництво в суді)чи відшкодовуються послуги авоката? 2.у довіреності зазначена домашня адреса адвоката, то виходить, що це громадський адвокат чи що? номера свідоцтва на зайняття адвокатською діял. не було, не було також і номеру посвідчення адвоката. 3. держава платить громад. адвокатам 40% мін. з/п? адвокат вимагає (хоче 4000 грн. гонорару), чи це правомірно, оскільки договору на надання правової допомоги вагається укладати?

Доброго Вам дня!Я рієлтор.Заселила в орендовану квартиру мужчину 09.02.13р.,вартість якої становила 1700грн.Власнику він оплатив 1700грн,ще 850грн оплатив маклеру з іншої компанії,а решта суми тобто 850 грн на той момент він не мав і обіцяв привезти наступного дня.Але він не привіз.Я щодня телефоную багато разів,пишу смски та що разу він мені говорит ,що сьогодні привезе та не привозить.Чи можу я написати заяву в міліцію?Свідок ,що мені винен гроші є маклер іншої фірми та смски де він пише що привезе гроші.Допоможіть будь-ласка.Я одинока мама двох дітей близнят,для мене та сума дуже великі гроші.Що мені робити?

Доброго дня! Мене звати Дмитро. Купив авто б\\у ,продавець(перекупщик) зепевняв що і авто і документи впорядку, на другий день зясувалось що ні авто вкрай в задовільному стані, мотор невідповідае документам та моделі авто. Я наполяг на поверненні грошей, мені повернули неповну сумму, продавець вирішив що 10% він неповинен повертати. З моєї сторони є свідки. Написав заяву в РОВД , там кажуть що це не шахрайство а цивільно правові, справу передадуть у суд а вже там вирішать. На Вашу думку, мені повернуть гроші? З повагою, Дмитро!

Доброго Вам дня! В мене питання стосовно обрахунку пені на заборгованість по аліментах. Як правильно рахувати? А точніше, рахувати усю кількість просрочених днів, чи за кожен місяць окремо, а потім все додати? Бо бачу що судова практика зовсім різна, але й при різних обрахунках на одну умк заборгованості виходить різна пеня.

Доброго Дня, пане Мар\'ян! в суді слухається справа про про визнання незаконними дій та скасування державної реєстрації житлового будинку. судом накладено арешт на майно і заборонено вчиняти будь-які реєстраційні дії управлінню юстиції відповідного району Львівської області.Чи має право енергопостачальник укласти Договір на користування електричною енергією на даний будинок з моїм відповідачем в такому випадку?

пане марян васильович у 2006р мною був узато кридит платив доки був плато спроможній до 2008 тоді банк передав до колекторів, колектори незахотили заніматся мною так як я багато сплатив. а зара у 2013р зявились і вимагають астрномічну для мене суму. дякую

Шановний Мар,ян Васильович.Питання що до належного повідомлення. В матеріалах справи де а був відповідачем є справки з ЖЕКу та адресного бюро в яких указане моє місце проживання але судова повістка та лист з копією рішення суду надсилались на іншу адресу за якою я їх не міг отримати впринципі.На заочному засіданні було заявлено що я був належним чином повідомлений що свідчить оголошення в пресі. Чи має юридичне значення оголошення в такому випадку? Дякую

Добрий день. Підскажіть будь ласка, що можна зробити в такій ситуації : мій чоловік в травні місяці 2008 року придбав автомобіль, на руках є розпуска з підписали свідків. На той момент було зроблене доручення, а потім тимчасовий талон. Коли захотіли зняти з обліку автомобіль, нам сказали що на ньому є арешт на відчуження, попередній власник не виплатив кредит і банк на нього подав в суд. Ми подали відповідно позову заяву на визнання прав власності з представленням усіх документів( сума боргу нижча від вартості автомобіля). На засіданні суду виконавча служба не мала претензій до нас, і не була проти визнання прав власності, але суддя переніс слухання справи, тому що хоче бачити представників банку. Чи є в цій ситуації вихід? Чи можливе позитивне рішення на нашу користь? Дякую

Добрий вечір,Мар,ян Ваильович,в мене трапилася пригода,я потрапив в ДТП,винуватиць якої є мій товариш,з його вини я находжусь в лікарні,потратив всі свої кошти,сам товариш не бажає виплачувати матеріально відшковувати збитки,завдані ним при ДТП,як можа повернути гроші через суд,і які документи для цього потрібні,підскажіть будьласка

який термін подання апеляційної заяви до суду після залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення

Доброго дня! В мене таке питання. Суд постановив ухвалу про залишення заяви без розгляду на підставі заяви позивача (ст 207 ч 1 п 5). Скажіть, якщо подати ідентичний по предмету позов, але з іншим відповідачем та трохи зміненими вимогами, не повинно виникнути проблем з прийняттям такого позову? Дякую!

боржник (оформлено нотаріально) не являється на суд, шле телеграми - був у відпустці, прошу без мене не розглядати, а тепер написав скаргу в апеляційний суд, що , буцімто, суддя винна, що ухавалу винесла, щоб справа розглядалася в м.Полтаві(по нотаріальному договору, віддача боргу повинна здійснюватися в м.Полтав), а він пише, що тепер живу в КиевІ,то хай ухвалу апеляційний суд відмінить і в Киів напрравить, тобто всиляк відтягуе рішення суду, щоб з моіми грошима за кордон на ПМЖ виіхати. Як правильно в суд направити заяву, щоб йому заборонили виїзд за кордон,

чи реально через суд повернути гроші надані в борг без розписки

потрібно вказувати слова в заяві на декретну відпістку \"Зі збереженням робочого місця\"

Доброго вечора. У мене така справа. Моя знайома позичила у мене 1000 доларів, на які у мене є розписка. Крім того вона взяла товар на суму 2500 та ще позичила 2000 грн. На останні 2 види її боргу у мене немає розписки. Але міліціонери опитували знайому і вона підтвердила те, що вона дійсно все це мені винна. Позичала ця людина на 2 місяці. пройшло майже 2 роки. Від розмов вона ухиляється, на дзвінки не відповідає.Як добитися справедливості і повернути кошти? Чи маю я право вимагати додатково відсотки крім зазначеної суми. Адже гроші були позичені дуже давно

як оформити опікунство над психічно-хворою людиною

по каким статьям я имею право требовать возмещение если мама сломала ногу на льду?

що робити якщо отримувачь якому повинни зплатити борг в одний суми,а отримувачь вимагаэ бильшу суму. Маэтся розписка пидписана тильки боржником!

Доброго вечора! Я відповідач у цивільній справі. В мене така ситуація,що я не прийшла на третє засідання через те,що попутала дні я прийшла на день пізніше і суд виніс протокол не в мою користь,як такою поважної причини в мене не було,просто через обсяг роботи на роботі я просто сама собі не можу повірити як я так могла \"пролетіти\". Чи є якийсь пункт в нашому законодавстві,на який я могла би опиратися,що без мого відома не мали права проводити засідання.Я прийшла на конкретну годину але на день пізніше,щось заклинило мені і все. Велике дякую.Надія

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка чи може банк продати колекторській компанії борг якщо за рішенням суду і по виконавчому провадженні борг по кредиту сплачується добровільно, єдине що не в такій сумі як би хотів банк. Майна і коштів на погашення кредиту в повному обсязі не має про що складено акт виконавчою службою Дякую за відповідь.

Будь ласка допоможить.Моя мати зробила приватизацию на себе и на свого сина(спильне користування),не знаючи,що таке приватизация.Син николи не сплачував комунальни платежи.У квартири також проживае його сестра з донькою(8л)та мужем.Син заборгував жинци,з якою проживав.Вона подала до суду(вин написав розписку)Квартира в арести,борг не виплачен,квартиру ставлять на торги.Що робити,як виправити помилку мами.Дочка практично залишаеться на вулици,коли все свое життя практично всих кормила

Я подав позовну заяву про стягнення бору (при наявності розписки про взяття у мене відповідачем грошей у борг). У позовній заяві я просив накласти арешт на майно відповідача. Знаю, що відповідач може на даний час продати все своє майно. Чи відкрито провадження у справі на даний час мені не відомо. Яке саме у нього майно (квартири, машини), мені також не відомо. Питання: Що мені необхідно зробити, щоб відповідач не встиг продати своє майно, а суд наклав на це майно арешт з метою стягнення на мою користь боргу? Які документи при цьому необхідно скласти? Дякую!

Як повернути батьку повернути власну доньку яку незаконно вивезла в Російську Федерацію мати за підробленними документами?

Доброго дня. Прошу зразок позовної заяви через недбалість при виконанні комунальних служб переламала ногу - збиток 7000 грн gh7@ukr.net

нас два брати яка частина хати належить мени брат жив окремо за доглядом батькив и в поховани не брав участи и писля смерти батька не писав заяви так як при житти батькив була сливна угода що батьки допомагають будувати йому будинок а я з симею лишаюся з батьками але писля смерти батька через рик помирае мама и брат пише заяву на спадщину

Підкажіть будь ласка чи є розписка про відмову від аліментів

Пыдскажіть будь ласка як можна продати гараж із документами на право власності але без земельної ділянки?

Доброго дня ..підскажіть будьласка як бути коли обвинувачують в крадіжці телефону вартістю 200гр..заяву позивника непоказують мотивуючи тим що тривае слідство. ніяких доказів немае ..а постійно визивають в райвідділ і погрожуть ..кажуть шоб я написав заяву що його вкрав,а насправді я його знайшов і дав на користування своїй неповнолітній донці .внеї правоохоронці його і виявили..що мені робити в такій ситуації ?

у цивільній справі 2 відповідача фізичні особи, чи може в справі приймати участь представник (одна та сама особа) одночастно від двох відповідачів.

Шановний Мар\'ян Васильович! Розгляд справи у суді і оголошення рішення суду було без позивача, заяву позивач не надава суду про розгляд справи без нього, чим було позбавлено право позивача на зміну підстав позову і збільшення розміру вимог. В такому випадку в апеляційній інстінції можливо зауважити на ці порушення прав позивача та можливо змініти підставу позову в Апеляційній інстанціїї? Чи після скасування рішення суду Апеляційною інстанцією при повторному розгляді цієї справи у суді першої інстанції можливо всеж таки змініти підставу позову? Як вийти іх цієї ситуації?

Чи можливо можливо позбавити права на користування житловим приміщенням та зняти із реєстрації співвласника однокімнатної квартири через те, що власник не проживав в цій квартирі більше року?

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, що робити, якщо відповідач явка якого визнана обов\'язковою, вже двічі не з\'яляється на виклик суду? Розгляд справи постійно переноситься, хоча на засіданні постійно присутній представник відповідача.

Скажіть будь-ласка! Позичальник коштів не повернув вчасно їх за розпискою.Розписка підписана двома свідками. Чи можна повернути кошти?

Допоможіть будь ласка! Чи є поважною причиною неявки свідка до суду здача ним тесту в університеті в іншому місті? Здача відбувається в той же й час, на який призначено судове засідання. Засідання має бути у вівторок. Сьогодні неділя, але повістка ще не прийшла. Як написати заяву про неможливість явки до суду, якщо це являється поважною причиною?

як суд оцінить розписку, в якій я зазначив, що \"суму боргу ХХХ грн. зобов\'язуюсь повернути...тощо, однак не зазначив, що гроші я отримував ( в дійсності мене начальство \"притисло\" і \"повісило\" на мене неіснуючий борг підприємства)

Доброго дня!Ми замовили кафе для святкування свого весілля,але в звязку зі збільшенням кількості гостей, зі 100 до 180,нам довелося шукати більший зал.Ми відмовились від попереднього кафе більш ніж за місяць,але завдаток нам не повернули,не зважаючи на те,що кафе було практично одразу заброньоване іншими людьми.Чи маємо ми право на повернення завдатку і що потрібно робити?Дякую!

Допоможіть, будь ласка, вирішити задачу. Покупець в залі самообслуговування відібрав у візок товар і попрямував до каси. По путі колесо попало у щілину полу. Візок перевернувся і розбився товар на суму 18 гривень. Адміністратор магазину вимагає заплатити за розбитий товар, покупець відмовляється. 1. Яким положенням закону потрібно керуватися в цьому випадку? 2. Вирішіть спор згідно з законом. Відповідь обгрунтуйте.

Зрозуміло, що бухгалтер робила утримання відповідно до \"Сімейного кодексу\" (30%+30%), пам,ятаючи старий КОБС, де утримання аліментів було на КОЖНУ дитину не менше 1/2 необл. мін...., чого немає в новому..! АЛЕ ось:\"НАКАЗ МЮУ 02.04.2012 №512/5\"Про затвердження Інструкції з організації примусового виконання рішень\": \"7.20.2. Наприклад, за двома виконавчими документами боржник зобов’язаний сплачувати аліменти в розмірі 1/4 та 1/3 частини заробітної плати, що умовно відповідає 25% і 33,33 % заробітної плати, а всього 58,33 %, тоді як законом допущено, що загальний розмір усіх відрахувань під час кожної виплати заробітної плати не може перевищувати 50 %. Для розрахунку необхідно спочатку визначити, який розмір стягнення припадає на один відсоток належних до утримання за виконавчими документами сум (50%:58,33=0,857). Потім проводиться розрахунок розміру заробітку, належного до стягнення за кожним виконавчим документом (0,857 х 25% = 21,4 % і 0,857 х 33,33 % = 28,6 %\")...\" Дуже корисна інструкція!

Скажіть,будь ласка, чи дійсна розписка, якщо в ній не вказано паспортні дані позичальника і не має свідків .

Шановний Мар\'ян Васильович! Скажіть будь-ласка, як вирахувати суму аліментів з зазначеного судом \"на двох неповнолітніх дітей в розмірі 1/3 від зарплати (доходу), але не менше 30% прожиткогового мінімуму дитини відповідно віку...\" Вказане продубльоване в виконавчому листі. Чистий дохід складає приблизно 1000грн. Не зрозуміло чомусь бухгалтер нараховує аліменти в розмірі 60% прожиткового мінімуму,тобто на кожну дитину, чого немає в рішенні суду. Каже, що це такі норми, бо дітей двоє - 7 та 13 років їм. ОТож надалі накопичується, таким чином, борг з тих аліментів... То який тут як до платника відповідно до рішення суду повинен бути мінімальний крітерій тих аліментів?

Чи може прокуратура займатися питанням незаконнсті надання висновку експерта або незаконності проведення експертизи? Дякую за можливу відповідь.

Добрий день! Підкажіть будь ласка як поступити в такій ситуації. Прийшла мені позовна заява, а в ній стоїть підпис не позивача, а якоїсь іншої особи. Жодного доручення в додатках до заяви не було і вже назначено судове засідання. Дякую!

Чиє різниця між зазначеними в рішенні суду такі формулювання: стягуваим аліменти із заробітку (доходу), або стягувати аліменти з усіх з видів заробітку (доходу)?

я прожила со своим мужем 12 не полных лет гажданским браком. два месяца назад он умер. когда начали жить его первая жена отправила жить своих двух детей к нам так мы прожыли все это время мы их учили женили сыну машину купили и постоянно они находились возле нас. все время почти двенадцать лет мы купили дом выкупили арендованое помещение под магазин. магазин был на покойном муже а дом с начало был на муже а потом мы сделали купли продаже между собой он как бы продал мне дом.сейчас дети подросли и кнечно все хотят себе и оформить наследство так как после смерти мужа они вернулись к маме.на пишите пожалуйста я смогу доказать что это мы нажили в месте и дом они смогут делить если была купля продажи

Висновок еквперта складений російською мовою. Може суд використати висновок експерта на російській мові, та вказувати в судовому рішенні словами українською мовою, яких не має у висновку експерта, бо у висновку експерта слова на російській мові. Фактично, суд вказуючи слова в рішенні українською мовою, зиінив слова які зазначені у висновку експерта російською мовою. Це законно?

Шановний Мар\'ян Васильвич! Прошу Вас надати мені відповідь на наступне питання: якщо суд прийняв заочне рішення, де я у справі відповідач, я не знав про розгляд справи, повісток не отримував до суду, але було опубліковано у печаті про дату засідань і якщо судом був оголошений у розшук, які можуть бути підстави для перегляду заочного рішення та як мені обгрунтувати суду, що всеж таки із юридичної позиції я не був належним чином повідомлений судом про час та місце засідання.

позовна заява має неточності

скажіть будьласка які документи необхідно предявити до суду при нанесенні тілесних ушкоджень легкої тяжкості???

Хочу позичити людині грошові кошти по договорі позики.В позичальника є дружина проте вона відсутня в Україні.Чи можна юридично завірити розписку.

Розписку можна завірити в нотаріуса.І чи свідки позики можуть бути моїми знайомими

Шановний Мар\'ян Васильович скажіть будьласка чи потрібно завіряти розписку про матеріальну компенсацію у нотаріуса і чи обов\'яково свідкам записувати свої паспортні дані до розписки.

скажіть будьласка як правильно написати розписку про отримання грошей за заподіяну травму

Мар\'ян Васильович, дякую за відповідь. Моє питання було \"якщо суд розглянув справу по суті і прийняв рішення без позивача, що робити?\", але я ніякої заяви про розгляд справи без моєї участі не подавав до суду. Чи можливо подати заяву до прокуратури за таке рішення незаконне суду без присутності позивача?

якщо суд розглянув справу по суті і прийняв рішення без позивача, що робити?

як можно забрати борг я кий давав без ниякого документа?

Добрий день! Підскажіть будьласка, якщо достроково звільнитись за власним бажанням з випробувального терміну, чи робиться запис про про цей випробувальний термін в трудовій? Дякую.

чи можна звільнитися за власним бажанням на випробувальному терміні

якщо в судове засідання представник відповідача з\'явився лише раз, на решту заясідань не з\'являвся яке виносити рішення

Автомобіль попав у яму в ночі (00.14 год). Яма була залита водою і кругом неї теж була вода. Тобто ніхто не знав, що вона там є. Розірвало шину та погнуло диск. Державі та іншим учасникам ніякої шкоди не нанесено. Був один свідок і потім два поняті. Викликав ДАІ, інспектор склав схему і забрав посвідчення водія. На другий день інспектор склав адмінпротокол за порушення ПДД 12.1, 12.2, 12.3, за що передбачена відповідальність по ст 124 КУпАП. В результаті, я двічі постраждав, від протоколу та мат. ущерба. Чи є сенс з тим боротися Давати позов на ДАІ, чи чекати повістку в суд. Яка ймовірність виграшу?

Підкажіть, будь ласка, дійсна розписка про позику грошей, якщо в ній зазначені тільки П.І.Б. того, хто давав у позику гроші, без його адреси проживання, розписи, паспортних даних та свідків з його боку?

У мене було ДТП - всього 3- учасника, протокол складався відносно 1-го водія, але суд закрив справу у зв\'язку з відсутністю в діях водія складу адмін. правопорушення, але в постанові вказав що причиною ДДП були дії 2-го водія і вказано тільки д.н. знак автомобіля, як я можу звернутись до суду за відшкодуванням мені шкоди (1-й водій), оскільки відсутня постанова про притягнення до адмін. відповідальності 2-го водія. Дякую

Доброго дня Вам. Шановний Мар`яне Васильовичу, у мене таке питання: я хочу оформити опіку над своїм двоюрідним братом (він є повнолітнім, інвалідом І групи, проте питання, щодо його недієздатності не вирішувалось). Раніше його доглядала наша бабуся, проте після її смерті мій батько забрав мого двоюрідного брата до себе та прописав його у нашій квартирі (батько отримав квартиру до переїзду мого брата). Коли була приватизація, то частину квартири «автоматично» приватизували і на мого брата. Будучи вже пенсіонером, мій батько вже не міг доглядати племіника і оформив його до інтернату. На даний час батько помер, частину квартири я отримав у спадок, проте продати її не можу, адже ніхто не хоче купувати частину квартири. Мій брат проживає в одній місцевості, я в іншій, а квартира розташована взагалі в третій місцевості. Отож мені сказали, що можна оформити над братом опікунство продати квартиру і купити брату окрему квартиру не порушуючи його право на власність. Скажіть до якої опікунської ради мені звертатись: двоюрідний брат проживає в одному обласному районні, а квартира знаходиться в іншому районні ? Чи маю я право подати документи до суду про визнання мого двоюрідного брата недієздатним (з братом не проживаю )? Чи це уповноважена здійснити опікунська рада? Дякую за увагу.

Чи можна подати в суд на стягнення невиплаченої суми франшизи по ДТП за місцем проживання позивача, не відповідача

Вироком суду від 2011 р. було призначено покарання у вигляді позбавлення права обіймати посади в органах юстиції 3роки. На данийчас я працюю в Лікарні на посаді юрисконсульта. Кримінально-виконавча інспекція наполягає, що згідно ст.32 КВК роботодавець повинен внести відомості щодо позбавлення права обіймати посади в органах юстиції 3роки до моєї трудової книжки, бо інакше буде внесено подання до прокуратури за ст..382 КК України. Я заперечую, так як згідно Інструкції з ведення трудовиї книжок передбачено вичерпний перелік відомостей які вносяться до трудової книжки. Колізія права. Допоможіть мені будь-ласка вирішити цю ситуацію!!!

Дякую за відповідь. Але я не прошу вас, щоб ви вгадували. 🙂 Наскільки я розумію, зустрічний позов має бути \"по темі\" початкового позову. Неможна ж піднімати у зустрічному позові питання зовсім іншого характеру. Я недарма вказала, що батькові вже було відмовлено у сумісній відпустці з дитиною наодинці. Тому, наскільки я розумію, він не може вдруге піднімати це питання у суді. Але чи можливий теоретично позов про те, щоб дитину супроводжував він (із посиланням на те, що це не відпустка, а \"збори з рок-н-ролу\") чи що він дасть дозвіл лише якщо він також разом зі мною супроводжуватиме дитину. Я питаю з точки зору процесу (чи може суддя прийняти такий зустрічний позов, чи буде вважатися це зустрічним позовом чи це просто умови надання дозволу на виїзд), а не з точки зору того, що батькові спаде на думку. І мене цікавить, чи були у вашій практиці такі позови і як вони вирішувалися. Дякую ще раз.

Здрастуйте. У мене таке питання. Хочу подати позов на отримання дозволу на тимчасовий вивіз дитини за кордон без згоди батька у моєму (матері) супроводі (поїздка пов\'язана з танцювальним гуртком, куди ходить дитина). Раніше судовими рішеннями визначене місце проживання дитини з матір\'ю, а зустрічі батьку встановлені у вихідні дні. Частину позову щодо відпустки батька з дитиною суд не задовольнив. Чи можливий зустрічний позов у цьому випадку і якщо так, то з якими вимогами (я маю на увазі, чи може батько наполягати, щоб дитину супроводжував він, враховуючи, що у проведенні відпустки з дитиною йому було відмовлено? Може, можливо ще щось? Дякую заздалегідь.

Добрий день! Я стягувач по виконавчому провадженню. Боржник-юр. особа, яка майже 6 місяців ухиляється від виконання рішення суду. Державний виконавець звернувся до суду з Поданням про заборону виїзду за кордон (тимчасово-до виконання зобовязань). Суд мене визивав на засідання. Суд своєю ухвалою відмовив.Питання: 1 Чи можу я, як стягувач,від свого імені подавати апеляційну скаргу? Адже в ухвалі не написано, що вона може бути оскаржена тільки виконавцем. 2 На які норми Закону посилатися? Дякую

договір новації

чи може судовий виконавець описувати майно у людини під час хвороби

Оплачивается истцу на предприятии вызов в суд по повестке?

Підскажіть будь-ласка, чи потрібно в клопотанні про розгляд цив. справи за відсутності представника позивача, зазначати причину відсутності?

Шановний Марьяне Васильовичу. Прошу вас надіслати зразок заяви цивільного позову про відшкодування матеріальних та моральних збитків вкарній справі щодо хуліганських дій проти мого сина,що привело до перелому щелепи в двух місцях.

Що потрібно зробити щоб заявити свої права на житло в якому прожито чотири роки.

Шановний Мар`яне Васильовичу. Мене звати Сергій. Я подав на зменшення аліментів, оскільки я плачу 800 грн.В позовній заяві я написав прохання щоб зменшили аліменти в зв`язкуз станом здоров`я. Але я дізнався, що можна ще просити, щоб звільнили від погашення заборгованості і я хочу подати ще одну позовну заяву. Чи можна додати цю ще одну позовну заяву до справи чи це вже потрібно окрекмо подавати?

Шановний Мар\'яне Васильовичу! У мене до вас наступне питання: при влаштуванні на роботу між мною і організацією було підписано трудовий договір, згідно з яким я приймався на роботу терміном на 3 місяці (було чітко прописано число прийняття на роботу і число, коли договір втрачає юридичну силу). Як правильно розтрактувати цей факт: я - тимчасовий працівник, чи я проходжу випробувальний термін? І наступне запитання: термін дії трудового договору ще не закінчився, але я планую звільнитися з роботи за власним бажанням. Чи обов\'язкова в такому випадку норма відпрацювання 14 днів? А якщо вказати в заяві, що я не маю змоги на далі залишатися в цьомі місті (у зв\'язку з тим, що ніде проживати)? Дякую за витрачений час і допомогу.

Шановний Марян Васильович ! Прошу дати раду по такому питанню. Я, та мої батьки проживали разом в трьохкімнатній квартирі, яку отримав мій батько ще в 1987 році. Разом з нами, з того ж часу проживала далека родичка матері, але документів про родство матері з нею відсутні. Про її родичів нам нічого не відомо. Після війни вона залишилась сама і з 70-х років проживала з батьками. В 1991 році квартира наша була приватизована на нас чотирьох. В 2006 році ця жінка померла. До державної нотаріальної контори ми звернулись (неофіційно) та нам сказали, що треба звертатись до суду встановлювати факт проживання однією сімєю. Скажіть будь - ласа чи це саме так нам треба робити ? І якщо дійсно так, то підсткажіть порядок дій ? З повагою, бажаю сил Вам та добробуту !

Приписка в паспорті відсутня 5-ть років, шо за це бувае?

Підскажіть , будь-ласка, якщо в мене в даний момент відсутня прописка в паспорті, чи можу я звернутатися з позовом до суду? Чи не буде це перепоною, адже наскільки я знаю паспортні дані завжди перевіряють перед засіданням (Позов подаю за місцем знаходження відпвідача)

Добрий день! 07.11.2007р. я уклав договір на відкриття карткового рахунку(з встановлення кред.ліміту на картку), в якому прописана умова договірна підсудність в м.Києві(Дельта банк), а проживаю в м.Кам.-Подільському. Я хочу звернутися до суду в м.Кам-Под., так як з мене утримує банк платежі, які договором не передбачені. Чи є в мене шанси оспорити даний пункт договору і чи суд прийме позовну заяву до розгляду?

Добрий день! У лютому 2011р. хочу подати позов до Сихівського районного суду про зобов\"язання доплати щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни. Скажіть будь-ласка які періоди доцільно вказувати у позові? Наперед вдячна!

Доброго дня. Мені дуже потрібно для ознайомлення копія цивільної справи в суді першої інстанції ( позовна заява, ухвали клопотання по ній, рішення, апеляційна скарга ). Буду дуже Вам вдячний.

який термін подання заяви до суду.

Шановний Мар`ян Васильович, банк звернувся до суду з вимогою сплати кредиту, а саме кредитні кошти, відсотки по кредиту - за 2 роки, пеня - за останній. Чи можу я сподіватися не виплачувати пеню взагалі, оскільки строк позовної давності скінчився?

Підскажіть, апеляційний суд Луганської області втричі відкладає засідання справи, у зв\"язку із відсутністю позивача та відповідача. Апелянт (3-тя особа) вимушена в 5-й раз їхати \"ломати\" рішення, що винесено із порушенням виключної підсутністю та без залучення інших осіб (в даному випадку інших співвласників майна.) Сторони в принципі не отримують і не будуть отримувати повістки, хоча їм відомо про апеляційне оскарження, що їм надсилає суд та апелянт. Що робити? Позивача в пресі неможливо повідомити.Дякую

Чи можливо представництво в цивільному процесі без нотаріально посвідченої довіреності. Дякую.

Страхування та відшкодування збитків

Доброго дня!скажіть будь ласка чи має право постраждалий в ДТП вимагати від винуватця повернення суми штрафу за те що він покинув місце ДТП з власної ініціативи, потім через 2 години повернувся і викликав міліцію.

потрапив у дтп чи можливо взяти грошове відшкодування на себе немаючи довіреності на авто?

У меня такая проблема - Выплат за моральный ущерб не получаю больше года, выплачена только пятая часть,ответчика не отзывается на письма суд.исполнителя. Так как суд.исполнитель не может ничего сделать,чтобы ответчика продолжил выплаты -дело закрывает, мол :ничего больше сделать нельзя ! Я остаюсь со своими переменными проблемами одна. Подскажите, куда обратиться, чтоб ущерб был все же возмещение, а виновник наказан ???

винуватець дтп, зафіксовано даі, є рішення суду, відразу з місця дтп зетелефонував до страхової: повідомив, письмової заяви не подавав(під час телефоної розмови на питання письмової подачі співробітник страхової компанії повідомив що не потрібно). Страхову виплату старахова компанія здійснила. І ось тепер отримую регресну вимогу від страхової компанії на підставі неповідомлення в 3-ох денний термін від настання страхового випадку. Рішення Верховного Суду України від 16 вересня 2015 року у справі № 6-284цс15 має якусь правову дію і на мій випадок?

Добрий вечір Мар\'ян Васильович.ДТП було 03.10.2012р.Мене визнано винним згідно рішення суду15.10.2012р.Позивач ПАТ\"АСК\"ДНІСТЕР\"та представник позивача ТзОВ\"ЮКК\"ДНІСТЕР\"звернулись до суду з позовом про страхове відшкодування-3778.51грн,200.00грн-експертиза,800.00грн-юридичні послуги,1218.00грн-судового збору.Чи маю я право відмовити у позові?якщо ні порадьте як діяти далі?Щиро вдячний за пораду.

якщо син взяв кредит та несплатив його майна свого немае чи може суд арештувати майно матері

дтп померла дочка 18

допоможіть будь-ласка побили мого брата ми звернулися у міліцію з заявою вже минуло три тижня а справа взагалі не просувається .спілкуватися з нами не хочуть на телефонні дзвінки не відповідають.що нам робити куди звертатися з скаргою .

Я хочу подати соціальниц позов на відповідача(він викрав у нас мопед але потрапив на мопеді в дтп розбив повністю мопеда що ремонту непідлягає коштував8750,але сам помер в цьому дтп)чи можу я вимагати відшкодування грошей з його мами?

Страхова компанія АСКО тривалий час зволікає на перерахування коштів згідно експертної оцінки та рішення суду. Заявляють матеріали в бухгалтерії, почекакайте, на цьому тижні сплатять. (Рішення суду вступило в дію наприкінці ЛЮТОГО!) Як діяти далі?

Тролейбус протаранив грузову машину, яка була припаркована в незабороненому місці при дорозі.Пошкодив задню фару,гідроборт, погнув будку, наніс інші ушкодження.Чи можна позиватися до суду за завдані моральні та матеріальні збитки? І на кого має бути позов на водія ДЕпо чи на підприємство електротранспорту?

Добрий день.Скажіть Будь ласка, Я постраждала сторона в ДТП суд ще не відбувсся, якщо Я відремонтую автомобіль за власні кошти Страхова компанія компенсує витрати.

Доброго дня.Я потрапила в Дтп..винуватець пяний водій відшкодувати збитки відмовляється.Чи зможк я відсудити збитки якщо ТЗ винуватець купив по дорученню і іншого майна не має?

Була збита електроопора в серпні 2014р. Обленерго зазнало збитків (2915 грн.).Власник авто визнаний винним у ДТП. У порушника є Поліс про обовязкове страхування цивільної відповідальності. Про страховий випадок порушник повідомив вчасно. Платити збитки за збиту електроопору обленерго порушник відмовляється, посилаючи в СК \"Провідна\" направивши офіційний лист лише в жовтні 2014р. , хоча до цього вину визнавав і просив відстрочити сплату збитків.Обленерго не бажає тягатися з страховою. Чи має право потерпілий(обленерго) подати в суд про стягнення збитків безпосередньо з винної особи, минуючи страхову компанію? Буду дуже вдячна за коротку відповідь!

ДТП. Страхова нарахувала відшкодування в 10 000 грн, СТО Ннарахувало, що ремонт обійдеться в 20 000 грн.Чи є законні підстави вимагати перерахунок саме 20 000 грн на рахунок СТО? Ремонту ще не робили.

Доброго дня! До кого висувати претензії щодо відшкодування моральної шкоди внаслідок ДТП. До винуватця, чи його стахової компанії. І чи є зразок позовної заяви. Дякую!

Добрий день! Страхова компанія \"Оранта\" не бажає виплачувати кошти. Підскажіть які потрібно документи для того, щоб подати в суд і як вірно скласти заяву! Дякую

Добрий день, Мар\"яне Васильовичу! ПАТ \"СК \"Країна\" відмовила мені у виплаті страхового відшкодування мотивуючи тим, що мною були надані неправдиві відомості. А саме, зазаначають, що відповідно до висновку транспортно-трасологічного дослідження зазначено, що зазначені автомобілі у взаємному контакті не перебували, гнаявні на них пошкодження утворились при інших обставинах, що не відповідає поясненням водіїв. Дане твердження не відповідає дійсності. Прошу, підкажіть, будь ласка, чи може бути висновок ТТД підставою для відмови у відшкодуванні шкоди? Яким чином можна оскаржити цей висновок. Дякую.

Скажіть, будь-ласка, як юридично правильно буде назвати Прохання до вигодонабувача (банк), щоб зі своєї сторони банк провів своє розслідування, чи правомірні дії страхової компанії у відмові страхового відшкодування? Дуже буду Вам вдячна.

Скільки коштує замовити у Вас судовий позов, хоча б, приблизно? Ціна позову до СК 12 000 грн.І друге питання: чи \"курсуєте\" Ви по іншим містам України? Дякую

Добрий вечір! Підкажіть будь ласка, два місяці тому попав чоловік в ДТП, це перше ДТП в нашому житті. Суд визнав що ми потерпілі і ремонт авто повинна сплатити страхова компанія винуватця ДТП. Страхова компанія налічила 3350 гривень суму збитку, хоча майстерня виписав рахунок на 7558 гривень. Що нам робити і чи можливо що б страхова сплатила повністю ремонт автомобіля?

що робити якщо страхова компанія \"Крона\" не виплачує гроші по євро протоколу більше двух місяців

Добрий вечер Мар’ян Васильович! Прошу Вашої консультації, оскільки не знаю що робити далі. Моє авто було в кредиті, застраховано по КАСКО в СК “АХА” та ОСЦПВ в “ТАС”.У серпні 2012р було ДТП, в результаті якої постраждало моє авто,вартість відновлення (152000грн) пошкодженого авто згідно звіту Експертної компанії “Укравтоекспертиза” перевищує 70% від його дійсної вартості (91000грн), тобто за умовами договору КАСКО визнається повною загібеллю авто.Оскільки моє авто було ще в кредиті,СК “АХА” вирахувала розмір страхового відшкодування (18000грн), сума якого була перерахована на рахунок “УкрСиббанку” для покриття кредиту та авто через онлайн-аукцион продано за 62000грн.Винуватець ДТП, якого визнано винним Постановою суду 28.02.13, не мав права користуватись авто, оскільки зовсім не має посвідчення водія, це авто його брата.Обоє наші авто застраховані по ОСЦПВ в СК “ТАС”.Копія Постанови суду 12.03.13 передана до СК “ТАС”.В звязку з тим, що на момент продажу авто я виплатив кредит в сумі 18690дол.,у мене не залишилось ни авто, ни грошей. Тепер у мене такі питання? 1. Чи можливо мені отримати страхове відшкодування у вигляді різниці між 152000-(18000+62000)=70000грн.з СК “ТАС” чи винуватця ДТП або володільця авто? 2.На кого подавати в першу чергу позов до суду – на СК “ТАС” чи винуватця ДТП або володільця авто? 3. На кого подавати позов до суду – на СК “ТАС” чи винуватця ДТП або володільця авто для відшкодування матеріальної та моральної шкоди? 4.Куда лучше звертатись, якщо СК “ТАС” відмовить у страховому відшкодуванні або його зменшить? 5.Якщо страхове відшкодування СК “ТАС” та відшкодування матеріальної та моральної шкоди не покриє різниці у сумі 70000грн., до кого звертатись в цьому випадку? Прошу не відмовити та надати відповідь на мою поштову скриню, з повагою Микола.

Доброго Дня! поясніть чи оподатковуєтся виплата страхового відшкодування , якщо це виплата як потерпілій особі за пошкоджений автомобіль по Обовязковому страхуванні цивільної відповідальності власників т.з.

Доброго дня! Прошу Вашої консультації з приводу вирахування франшизи по договорам ОСЦПВВНЗ. Як вірно рахувати, якщо ліміт 50 тисяч, франшиза 510 ,потерпілих 2-збиток одного 20 тисяч, другого-24? Франшиза вираховується з кожної суми? І 2 варіант-якщо збиток 51 та 60 тисяч. Дякую. З повагою, Людмила

з якого дня дійсна страхівка якщо гроші за неї не поступили в банк

Доброго дня! У результаті ДТП, нашому авто заподіяно шкоду. Складено протокол на водія іншого авто. Районний суд його визнав винним (порушення п.10.1 правил дорожнього руху) та притягнув до адмін. відповідальності, але апеляційним судом скасовано постанову районного суду, у зв’язку з відсутністю винної особи на засіданні суду та закрив справу, у зв’язку закінченням строків адмін. стягнення. При цьому, факт ДТП є і апеляційний суд не виніс ухвалу, що водій не винен в ДТП. Страховик на підставі ст.32.1. ЗУ «Про обов.страхув.цивільн-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» відмовив у виплаті. Можливо лі за позовом стягнути кошти зі страховика у даному випадку? Дякую!

Доброго дна, за рішенням суду я признаний невинним по справі адмін правопорушення (ДТП), є відео в якому добре видно, що винуватець проїхав на забороняюче світло світлофору, але так як протокол був складений на мене одного по яких ся причинах то суд виніс постанову признати мене не винним у звязку з відсутністю доказів, тепер страхова відмовляється виплачувати мені відшкодування так як немає винуватця. Апеляцію вже пропустив як скласти позов до суду в цивільному порядку якщо є відео місця дтп та робота світлофорів. Дякую

B грудни 2011р. Потрапив в аварию через автобус.Я рухався по своий полоси руху з права вид мене рухався автобус посмузи для розгону и раптово вийхав на мою смугу без ввимкнення повороту знаку зупинки там не було. Я почав тормозити и мене винесло на зустричну смугу руху де я зиткнувсю з бусом. Встани шоку пидписав протокол про дтп що я винуватий. Суд визнав мене винуватим в дтп. Через майже рик без тижня приходить лист з страховой заплатити за бус гроши 50 тисяч страхова покрила 27 тисяч кажуть платити мени за 7 днив що робити ?

Мені пошкодили припаркований автомобіль (2008 р. випуску, пробіг ~40 тис. км). Страхова компанія, в якій застраховано цивільну відповідальність винуватця зіткнення, відшкодовує не повну вартість ремонту. Чи це правомірно? Чи є правові підстави і шанси для отримання повного відшкодування збитків через суд?

в 2010р, було ДТП , по якому було порушено к/с ,в ході якої визнано обоюдну вину двох водіїв і звільнили їх по амністії. В 2012р. один з водіїв подає цивільний позов про відшкодування матеріальних збитків з другого водія , однак на час подання позову доручення на автомобіль у даного водія який звернувся в суд закінчилось в 2011р. і власник автомобіля не дав йому доручення на даний автомобіль і на представлення його інтересів в суді - питання полягає в тому чи мав право даний водій звертатись в суд про відшкодування йому збитків , якщо на час подання заяви не являється власником автомобіля - яка стаття це розяснює

Шановний Мар\'яне Васильовичу! Я був учасником ДТП (зіткнення 2-х автомобілів), на момент ДТП я мав поліс ОСЦПВВНТЗ, відповідальність другого водія застрахована не була. З метою отримання відшкодування звернувся до суду з позовом до другого водія, суд мій позов задовільнив повністю та постановив стягнути всю шкоду з другого водія. Під час здійснення виконавчого провадження стягнути борг з другого водія не уявилось можливим (відсутність будь якого майна та самого відповідача), після чого я звернувся до МТСБУ із заявою про відшкодування шкоди, заподіяної транспортним засобом, власник якого не застрахував свою відповідальність. У здійсненні відшкодування МТСБУ відмовило, оскільки мої майнові інтереси захищені в судовому порядку. Питання: Чи є рішення МТСБУ правомірним, якщо ні то чи можливо пред\'явлення до МТСБУ вимог, як до особи, що несе субсидіарну відповідальність згідно із ЗУ Про обовязкове страхування ЦПВВНТЗ ? Дякую за відповідь.

Доброго дня! Підкажіть будь ласка. В мене виникла така ситуація: мій автомобіль було пошкоджено під час руху (відірвано дзеркало з права), камаз, який їхав в середньому ряду не витримав дистанцію та причавив мій автомобіль до тротуату, відірвав дзеркало та не зупинившись продовжив рухатись далі. На мої сигнали не зреагував. Я викликала ДАІ і отримала довідку про ДТП. Номерні знаки я запам\'ятала, через органи ДАІ встановилавласника причепа. Але коли я зателефонувала вліснику виявилось, що за даною адресою власник більше не проживає. Що мені робити в даній ситуації? Чи є сенс подавати на власника в суд? Якщо да то який позов потрібно скласти?

Доброго дня марьяне Васильовичу!! Я винуватець ДДТ, авто не застраховано. Потерпілий отримав легкі телесні ушкодження. Одразу я не можу погасити всю суму збитків. Скільки відсотків із заробітної плати, як правило суд призначає на погашення збитків та чи не заберуть мій пошкоджений автомобіль для погашення нанесених збитків. Дякую за відповідь.

Здравствуйте. Помогите, пожалуйста по моему вопросу. Произошло ДТП. В ДТП приняли участие два транспортных средства: «А» (легковой автомобиль) и «Б» (грузовой автомобиль). Виновным в ДТП был признан водитель «А». В момент аварии собственник «А» не управлял им, но находился в салоне. В салоне «А» помимо собственника находилось еще двое пассажиров. Пассажиры и водитель «А» получили травмы различной степени тяжести. У собственника «А» есть договор обязательного страхования гражданско-правовой ответственности. Каким образом пассажирам «А» (именно «А», т. е. автомобиля, который виновен в ДТП) получить компенсацию причиненного в результате ДТП ущерба жизни и здоровью (в том числе и за будущие затраты по восстановлению здоровья из-за предполагаемого длительного лечения в будущем) и за моральный ущерб? Речь идет о том, куда обращаться и в какие сроки (сроки давности) с момента ДТП? Какими нормативными документами регламентируется данная процедура получения компенсации в описанном выше случае? Как трактовать пункт 32.3 (статья 32) закона «Про обов\'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»? Спасибо.

скільки можна їздити без страховки після її закінчення

Скажіть,будь ласка, чи дійсна розписка, написана від руки при свідках, на копії документів,у цивільній справі. Дякую

Доброго дня. скажіть Будьласка,якщо було скоєно ДТП на теренах іншої держави,а штраф не сплачений,які можуть бути наслідки? Дякую.

на яку суму моральної шкоди може розраховувати позивач, якщо при ДТП відповідач сплатив штраф в сумі 340 грн

Добрий день! Мар\"ян Васильович, допоможіть з порадою! 15 червня 2012р.сталася аварія, авто в кредиті, страхова компанія 31.07.2012 перерахувала 35600, грн. на рахунок погашення кредиту. У банку цю суму побачили лише через 18 днів. Нам було надано відповідь, що на зарахування погашення кредиту буде сума 29000,00грн. Чи правомірні дії банку? За що було знято 6000,00 грн?

22.06.2012 відбулось ДТП я знаходилася за кермом та постраждала,від порушення правил дорожнього руху машини , що різко змінила рядність Крім мене в машині ні кого небуло.Мене забрали в лікарню за місцем події, зробили рентгенографічні знімки, виявились переломи в руці, перелом черепа в потиличній області, на руку наложили гіпс. На наступний день повезли в обласну лікарню робити томогафію мозку, забрали тільки висновок закрита чмт, забій мозку.В лікарні за мсцем події пробула 11 діб, потім пішла до травматолога та до невролога в поліклініку за місцем прописки.Рентгенографічни знімки та виписку з лікарні віддала в відділ дізнання 10.07.12(знімок по томогафії мозку не надали, бо інформація була стерта) .Через три тиждня ми поцікавилися які в нас справи відносно висновків СМЕ та ми відвідали за місцем дтп спеціаліста СМЕ, який відправляв мої знімки до СМЕ м.Києва, то він нам доповів, що прийшло заключення, що на знімках не бачуть ні яких переломів, та їх треба переробити, ми зробили повторні знімки, та знову подали на розгяд.( рентгеноголог побачив наслідки перелома шеловідної кістки, при цьму в гіпсі я пробула 1,5 міс).Будь-ласка підзкажить як доказати свої пошкодження, дознавач висновок зробив в нашу користь, але буде лі слідство взагалі, якщо немає результатів СМЕ, коли нам подавати позов до Суду на відшкодування збитків( в мене КАСКО не має).Взагалі. які наші кроки по цієй справі. Завідомо дуже дякую за відповідь.Олена м.Київ

Добрий день Марян Васильович.В мене до вас таке питання. 26 липня ми потрапили у ДТП, ми є постраждалими хоча інша сторона себе винною не вважаю. Співробітники ДАІ написали протокол на 2 учасників. І справа про те хто винен і на скільки буде розгладатися у суді.Питання полягає в тому в які терміни це все може затягнутися. Оскільки 14 числа нас не буде в місті де буде розгляд.

Доброго дня!!!Підкажіть будь ласка, у мене є рішення суду про виплату страховою компанією збитків внаслідок ДТП,але компанія не хоче виплачувати, посилаючись на те, що головне відділення знаходиться у Києві, тому притензії предявляти потрібно їм.Як мені поступити у цій ситуації?ПідкажітьДякую!!!

Добрий день! Підскажіть мені таке!Батько мого чоловіка застрахував життя на 1000гр в2009р через пів року помер.В разі смерті син- мій чоловік повинен отвимати страховку від\" Оранти\".Після смерті батька всі відповідні документи були передані в зазначений термін в страхову,але пройшло уже більше 2 років страховки так йому ніхто і не виплатив, пояснюють це тим,що коли прийшов до влади Янукович виплати припинились.Підскажіть,як і чи у мене є можливість добитись виплати страховки? Куди мені звертатись? Спасибі!

Я є потерпілим у ДТП, порушник погоджується зі своєю виною. Складено органами ДАІ протокол на порушника. На моє прохання відшкодувати збитки, порушник заспокоїв, що мені відшкодує страхова у повному обсязі, невідшкодоване доплатить сам, заспокоюючи, що суд прийме рішення про адмін порушення його водієм в короткі терміни, ми максимально швидко отримаєм кошти. Проте зі слів комісара і суду швидко не буде, і відшкодування на протязі 90 днів згідно закону в обсязі за мінусом ПДВ і зносу. Чи матим право у разі відмови порушником доплатити збитки після 3-х місячного терміну, подати на нього у суд з метою отримання відшкодування? Дякую

Я є потерпілим у ДТП, страхова компанія порушника (цивілка) сказала, що будуть відшкодовувати за запчастини без ПДВ та зі зносом. Тому сказали, що у Сервісних салонах оригінальні запчастини нам буде дорого, оскільки віднімуть знос, тому краще б/у купувати. Чи мають право відшкодовувати без ПДВ, як з ними боротись? дякую!

Вітаю Вас!допоможіть , будь ласка ! У мене було ДТП . Я винна. Страхова компанія виплатили кошти постраждалому в розмірі 10000 грн . В строк 3 дні я мала написати заяву до страхової ,( я про це не знала ) зі своєї халатності , не прочитала договір . Пройшло більше 4 місяців . Страхова вимагає виплатити їй всі 10000 грн або ж буде звертатися до суду . Грошей таких немає ! Що робити?! Дякую

Підкажіть будь-ласка, чи має право СК виплачувати страхове відшкодування у гривнях, якщо договір страхування життя було укладено на умовах отримання страхового відшкодування у євро? При цьому страхові платежі вносилися протягом п\'яти років щомісячно в розмірі 38 євро у гривневому еквіваленті відповідно до умов договору страхування. Дякую.

Шановний Мар\'ян Васильович у мене до вас таке питання. У мене було ДТП я винуватець, з потерпілим ми домовились що я йому одразу відшкодовую збитки а він мені поверне страхове відшкодування. Ситуація така, я у потерпілого купив транспортний засіб і оформив ген. доручення на одного із моїх родичів вже після ДТП, у страхову компанію я із потерпілим звернувся одразу усі документи які компанія запросили ми пред\'явили у нас забрали оригінали та копії документів і поліса, сказали що усі документи повинні відправитись в Київ а дальше вже вам буде відшкодовано кошти (я так зрозумів, що їхній комісар який оглядав транспортні засоби після ДТП на штраф майданчику зробив оцінку відшкодування). Пройшло пів року - рік - два, завжди одне і те саме (в кінці місяця на початку і т-д...) Я вирішив звернутись в інше відділення цієї страхової компанії (Оранта)там зі мною дуже всі гарно розмовляли і всі хотіли допомогти, привели мене в кабінет, відкрили цю справу по ДТП і гарно сказали що там є декілька заміток. 1 - потрібні заяви про взаєморозрахунки від обох сторін з зазначенням сум за що розраховано і скільки. 2 - Заява з реквізитами страхового відшкодування. 3 - копія паспорта отримувача та ідентифікаційного номеру. І тут виникає питання чому вони протягом двох років не говорили мені про ці замітки.?? Варто ці заяви писати сьогоднішнім числом 27.03.2012р ??( ДТП було у 2010р) Для чого їм заяви №1 ..??

Добрый день! Подскажите пожалуйста, пропуск срока уведомления страховую компанию лицом которое находилось на амбулатором лечении является уважительной или нетю

Прошу роз\"яснити. 1. Чи правомірно відмовляє страхова компанія у відшкодуванні суми ПДВ у складі загальної суми збитку по договору ОСЦПВВНТ? Є вимога надати документи, які засвідчують витрати у т.ч. ПДВ (в цьому випадку сума ПДВ обіцяна до виплати). 2. Аналогічна ситуація - але виплата потерпілій особі від МТСБУ.

Я потерпілий в ДТП. Чи може страхова компанія відмовити у виплаті страховки.

Трудове право

мене перевели не з власної волі на другий магазин з гіршими умовими бо на моє місце мітила подружка напарниці без ревізії і тоді лише через 5 місяців була ревізія без мене і в них була недостача в пару тисяч я людям в борг не давала і грошей з каси не брала недостачу з них вирахували а тепер вони требують з мене гроші а ні то грозять подати в суд а на тому магазині в мене з ревізею все добре мене хочтть обрехати що мені робити

Скажіть, будь ласка, якщо в трудовій книзі при оформленні на роботу, записали у графі де прізвище все разом прізвище ім\'я та побатькові, графу їм\'я прпустили, а там де побатькові ще раз написали ім\'я та побатькові! Чи не буде це помилкою?

Добрий вечір,допоможіть написати позовну заяву про дострокове розірвання випробувального терміну (у зв*язку з неотриманням коштів)

Я знаходжусь в декретній відпустці, відділ в якому працювала бухгалтером ліквідовано створено новий з іншими посадами (замість бухгалтера інспектор), пропонують посаду в новому відділі без зменшення зарплати, але посаду касира була бухгалтером. Що робити?

Доброго дня. Прошу Вас надати фаховий коментар. На що потрібно мені звернути увагу, якщо я хочу взяти на офіційно на роботу громадянина Росії. Останній працює офіційно також в Россії. Дозвіл на роботу іноземця в Центрі зайнятості отримав. Робота в сфері медецини. Дякую.

Після закінчення декретної відпустки з\"ясувалося, що філіала ТОВ, в якому я працювала, ліквідовано. ТОВ на мою заяву про те, що я вийшла з декретної відпустки і можу приступити до виконання своїх посадових обов\"язків - не відповідає. Як в моїй ситуації правильно сформулювати позов до суду?

чи мають право звільнити вагітного працівника з тимчасового місця роботи?

Доброго дня!Підкажіть, будь ласка, як оплачується робочий день, якщо працівника викликають до суду в якості постраждалого. Людина працює за змінним графіком, і в цей день має вихідний, але вимагає, щоб день перебування на судовому засіданні оплатили як робочий. Заздалегідь вдячний, Володимир.

Шановний Марян Васильовичу!Шановний Марян Васильович !Мене звати Антоніна, я працюю в готелі на позиції фахівця з гостинності. З 14 квітня я на випробувальному терміні до 3х місяців. Під час випроб. терміну я дізналася , що я вагідна і повідомила про це начальство,але як результат мене мусять піти з роботи. Чи можуть мене звільнити під час вагідності , і чи зможуть вони мотивувати моє звільнення, що я не прошла випробувальний термін ( хоча мене хвалили)? Мене змусили написати заяву про звільнення за власним бажанням, але я хочу її забратию. Як мені діяти в такій ситуації? Дякую завчасно, з повагою Антоніна

Коментування вимкнено
Вгору