» © Мар'ян Коцан » 12 вересня 2010 року

Про зразки документів на сайті

На цьому сайті наведені зразки документів, які використовувались адвокатом в реальних справах. Враховуючи адвокатську таємницю, основні ідентифікаційні дані не наводяться. Замість них застосовуються квадратні дужки. Наприклад: [назва відповідача], [дата], [марка автомобіля] тощо.

По деяких справах рішення судів опубліковано на офіційному порталі Судової влади України в Єдиному державному реєстрі судових рішень.  В такому разі в анотації до зразка документа наведене посилання на текст рішення в Єдиному реєстрі.

Однак, не слід вважати, що складання документів по цих зразках обов’язково призведе до такого ж результату. Кожна справа є унікальною і потребує окремого підходу.

Крім того, слід звертати увагу на те, що зразки були актуальними на момент публікації їх на сайті. Однак, з плином часу, в силу зміни законодавства, вони можуть втратити свою актуальність.

Письмові документи (позовні заяви, заперечення, клопотання, заяви, запити тощо) є надзвичайно важливими. Правильний, грамотно написаний і нормативно обґрунтований документ є тим фундаментом, на якому буде вибудовуватись позиція по справі. Крім того, окремі документи обов’язково мають містити певні відомості, без яких вони не будуть розглянуті адресатом. Наприклад, позовні заяви, заяви в порядку звернення громадян та ін.

Тому, якщо Ви не є фахівцем в галузі права, довіряйте ведення своїх справ професіоналам. Недосвідчена в правових питаннях людина може стати легкою здобиччю у поєдинку з профі. Особливо безглуздо самому сперечатися з фірмами, які мають цілий штат юристів (банки, страхові компанії, колекторські агентства тощо). Це можна порівняти з поєдинком любителя і професіонала в боксі. Шанси є, але…

Однак, якщо ж Ви все-таки настільки сміливі, що бажаєте заощадити на професійній допомозі, можливо Вам стане у нагоді мій досвід. База документів постійно доповнюється.

Зразки документів можна переглянути ТУТ.

Бажаю успіхів!

 

1 коментар

Один коментар до Про зразки документів на сайті

  1. Виноградова Пише:

    Можливо одні з перших заяв, яки дійсно цікаво і повчально читати. Сама практикуючий юрист. Дякую за допомогу. А головне що безкоштовно! Це у нас рідко коли буває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вгору