» © Мар'ян Коцан » 9 лютого 2012 року

Про сайт

Вітаю на своєму інтернет ресурсі!

Даний сайт створений з метою поділитися практичним досвідом та допомогти читачам розібратися в тонкощах законодавства.

Для цього, в розділі "Статті" розміщено авторські публікації, в яких я ділюся своїми роздумами на правову тематику. Читач може взяти участь у наповненні сайту, надіславши за допомогою форми зворотнього зв'язку запитання або тему для висвітлення. На даному ресурсі розміщуються виключно авторські статті, написані з власного досвіду, на основі власного аналізу правових норм та практики їх застосування.

В розділі "Корисна інформація" основне місце посідають "Зразки документів". При цьому, зразки не створювались спеціально для розміщення на сайті, а успішно використовувались в реальних справах. Отже, можна з високою долею ймовірності припустити, що вони будуть корисні читачеві. Однак, перед використанням цих зразків наполегливо раджу прочитати анотацію "Про зразки документів на сайті".

В розділі "Судова практика" викладено Постанови Пленумів, роз'яснення та узагальнення судової практики судів вищих інстанції. Також тут розміщено найбільш цікаві, на мою думку, рішення судів по конкретних справах. Ці рішеня опубліковані в Віснику Верховного Суду України, Єдиному державному реєстрі судових рішень, а також взяті з моєї власної практики.

В розділі "Консультація" можна отримати коротку онлайн консультацію з юридичних питань. Хочу наголосити, що онлайн консультація має загальний характер. Тобто, надається виходячи тільки зі змісту написаного читачем запитання без опрацювання жодних додаткових документів. Метою такої консультації є допомога читачеві визначитись зі стратегією подальшої поведінки в конкретній ситуації. Детальна консультація потребує ретельного вивчення документів, а тому не може бути надана чарез сайт.

Не буду оригінальним, якщо зазначу, що даний ресурс створений також з метою залучення клієнтів. При цьому, щиро сподіваюсь, що викладений на сайті матеріал допоможе скласти об'єктивне враження про мою кваліфікацію, досвід та спеціалізацію. Щодо останнього (спеціалізації), то детальнішу інформацію можна прочитати на сторінці "Про себе".

Сподіваюсь, що викладена інформація стане в нагоді багатьом відвідувачам мого сайту.

З повагою, Мар'ян Коцан.

Коментування вимкнено
Вгору